Życiorys

Wktóre znajdziesz tutaj informacje na temat Natalii Siwiec.

2 odpowiedzi na „Życiorys

 1. mirek pisze:

  Pani Natalio proszę podać nazwę uczelni na której skończyła zarządzanie i marketing zgodnie z oświadczenie Michałowi Pierugowi w pani programie odcinek 5.
  Z tego co mi jest wiadome matury Pani nie ma ,a warunkiem dostania się na studia jest zaliczenie pozytywne matury.
  Jeżeli nie ukończyła Pani studiów i składa fałszywe oświadczenia to uwłacza pani godności wszystkim osobą które poświęciły ogrom pracy i czasu ( zamiast robić operacje plastyczne ) aby ukończyć studia.
  Pani Natalio proszę w imieniu wszystkich wykształconych osób w tym kraju aby Pani nie powoływała się na wykształcenie którego pani nie posiada bo nie jest w stanie Pani zrozumieć ile to jest wymaga wyrzeczeń i pracy aby osiągnąć tytuł naukowy.W związku z powyższym jeżeli pani ukończyła jakąś wyższą uczelnie proszę o podanie jaką i rok ukończenia .Z wyrazami szacunku

 2. mhh pisze:

  Nie wiem jakie wykształcenie zdobyła Pani Natalia i szczerze mówiąc nie rozumiem jakie ma to dla nas znaczenie. Razi mnie jednak fakt, że człowiek, który podaje się za WYKSZTAŁCONEGO kaleczy swój ojczysty język. Składni i ortografii uczą już w podstawówce Panie Mirku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>